BOĞAZIN KIZLARI HARİKA BAŞLADI
Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi'nde mücadele eden J&M Çanakkale Belediyespor, sezonun ilk karşılaşmasında Bursa Ayyıldız'ı 76-30 skorla mağlup ederek yeni sezona galibiyetle başladı.
![BOĞAZIN KIZLARI HARİKA BAŞLADI](https://www.pegaihaber.com/images/haberler/2023/11/bogazin-kizlari-harika-basladi.jpg)
20 Kasım 2023 - 11:34
TBF Kadınlar Basketbol 1.Ligi'nde Çanakkale'nin tek temsilcisi olan J&M Çanakkale Belediyespor, yeni sezonun 1.haftasında 18 Kasım 2023 Cumartesi günü Anafartalar Spor Salonu'nda Bursa temsilcisi Bursa Ayyıldız Spor kulübünü ağırladı.
![](https://www.pegaihaber.com/images/files/2023/11/655b1aca15548.jpg)
Taraftar desteğini de arkasına alan Boğazın Kızları, karşılaşmanın başından sonuna kadar üstün oyununu elden bırakmayarak yeni sezonu farklı galibiyetle açtı. J&M Çanakkale Belediyespor bir sonraki maçını sezonun 2. haftasında 26 Kasım 2023 Pazar günü İzmir BŞB Spor Kulübü ile İzmir de oynayacak.
![](https://www.pegaihaber.com/images/files/2023/11/655b1aca15548.jpg)
Taraftar desteğini de arkasına alan Boğazın Kızları, karşılaşmanın başından sonuna kadar üstün oyununu elden bırakmayarak yeni sezonu farklı galibiyetle açtı. J&M Çanakkale Belediyespor bir sonraki maçını sezonun 2. haftasında 26 Kasım 2023 Pazar günü İzmir BŞB Spor Kulübü ile İzmir de oynayacak.
YORUMLAR